W pierwszym spotkaniu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024 czeska reprezentacja zwycięża reprezentację Polski!

W pierwszym spotkaniu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024 czeska reprezentacja zwycięża reprezentację Polski!

Przegrana polskiej narodowej kadry w pierwszym spotkaniu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024 - niesamowity mecz kadry Czech!

Poprzedni mundial w wykonaniu polskiego zespołu nie był zbytnio udany. Nasi gracze rzecz jasna zdołali wywalczyć awans do fazy play-off, ale nie każdemu podobał się styl, w jakim to zrobili. Kibice piłki nożnej z Polski zgodnie sądzili, że jest potrzebna zmiana na pozycji selekcjonera. I między innymi dlatego prezes PZPN Cezary Kulesza zdecydował się na przerwanie kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym trenerem zespołu Polski, a jego pierwszym poważnym oponentem była narodowa reprezentacja Czech. To było pierwsze starcie w eliminacyjnych zmaganiach do Euro 2024 i bardzo ważne było to, by zatriumfować.

Nastroje w naszej drużynie Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były bardzo dobre, jednak weryfikacja przyszła bardzo szybko. Już po 3 minutach meczu czeska reprezentacja narodowa bowiem dała radę strzelić dwa gole. Zarówno dla fanów zgromadzonych na trybunach w Pradze, jak i zawodników był to istny szok. Zawodnicy narodowego zespołu Czech prezentowali się znacznie lepiej od naszych graczy od pierwszych minut i nic nie wskazywało na to, iż w drugiej części się to odmieni. Drużyna narodowa Polski w drugiej odsłonie meczu grała trochę lepiej, jednak to czescy piłkarze strzelili bramkę numer trzy. Kuchta Jan był zdobywcą bramki numer trzy w 64. minucie meczu. Nasi zawodnicy próbowali odrabiać straty, ale udało im się zdobyć jedynie jedną bramkę na trzy minuty przed końcem pojedynku. Ten pojedynek w wykonaniu polskiej reprezentacji piłkarskiej był kiepski i trzeba to podkreślić. Na pewno nie w ten sposób debiut w polskim zespole wyobrażał sobie portugalski szkoleniowiec Fernando Santos. Polska kadra w drugim spotkaniu zmagań eliminacyjnych mierzyć się będzie z narodową reprezentacją Albanii. Polska narodowa drużyna z całą pewnością musi zdobyć trzy punkty w tym starciu.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy