W następnym tygodniu zaczną się mistrzostwa Starego Kontynentu w piłce nożnej! Wynik 1:1 w batalii narodowej drużyny z kadrą Rosji.

W następnym tygodniu zaczną się mistrzostwa Starego Kontynentu w piłce nożnej! Wynik 1:1 w batalii narodowej drużyny z kadrą Rosji.

Piłka nożna to z całą pewnością oglądana najchętniej dyscyplina w naszym kraju. Nie powinno w sytuacji jak ta nikogo zaskakiwać to, iż ogromna ilość piłkarskich sympatyków oczekuje na nadchodzące Starego Kontynentu mistrzostwa. Grać będzie tam kadra narodowa, która zmagać będzie w grupowych rozgrywkach z hiszpańską kadrą, kadrą Słowacji oraz drużyną Szwecji. To nie są najprzyjemniejsi przeciwnicy, jednak mamy spore szanse na zakwalifikowanie się do dalszej fazy i dobrze to zrozumieć. Bardzo ważne będzie w tej sytuacji to, żeby pokazać się z najskuteczniejszej perspektywy. W zeszłym tygodniu narodowa drużyna rozgrywała towarzyską batalię z rosyjską kadrą, która również grać będzie na mistrzostwa Starego Kontynentu. Pierwszy raz od wielu miesięcy sympatycy piłkarscy mogli się zjawić na stadionie i mogli być bez żadnych wątpliwości uradowani. W tej batalii zabrakło jednak wiele podbramkowych akcji i finalnie polska reprezentacja na remis zagrała z drużyną Rosji 1:1. Gola dla polskiej drużyny już w czwartej minucie ustrzelił Świerczok, natomiast dla kadry rosyjskiej trafił Wiaczesław Karawajew.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy