Szkoleniowiec Sousa Paulo zaprezentował na początku tygodnia listę piłkarzy zespołu Polski na Starego Kontynentu Mistrzostwa! Paru zawodników odsuniętych od reprezentacji polskiego narodu!

Szkoleniowiec Sousa Paulo zaprezentował na początku tygodnia listę piłkarzy zespołu Polski na Starego Kontynentu Mistrzostwa! Paru zawodników odsuniętych od reprezentacji polskiego narodu!

O grze w turnieju na poziomie mistrzowskim myśli spora ilość młodych chłopaków, których celem życiowym są profesjonalne występy w futbol. Nikogo nie powinno dziwić to, że nożna piłka to w obecnej chwili najchętniej oglądana dyscyplina sportu w Europie. Od lat wczesnych zawodnicy po to trenują, aby w kolejnych latach występować w spotkaniach na największych murawach światowego futbolu. Należy jednak być pewnym tego, iż ścieżka do zostania profesjonalnym graczem do prostych nie należy i obliguje do wielu poświęceń. Młodociani chłopcy, którym się udało między innymi dlatego wzbudzają naprawdę często zawiść i zarazem respekt w gronie własnych przyjaciół. Za miesiąc rozpoczną się europejskie mistrzostwa w piłce nożnej, w których będą walczyć 24 ekipy. Oznacza to bez cienia wątpliwości, że na sympatyków futbolu czekają fenomenalne emocje. Bez najmniejszych wątpliwości będziemy odbiorcami sporej ilości bramek oraz pojedynków piłkarskich, ponieważ turniej mistrzostw Starego Kontynentu ciągnąć się będzie przez miesiąc. W naszym poście jednak będzie naszym zamiarem się skupić na kadrze Polski, ponieważ trener Sousa Paulo podał do wiadomości publicznej listę graczy na turniej europejskich mistrzostw.

Ogłaszanie listy piłkarzy na dużej rangi rozgrywki takie jak mundial lub Euro od kilku dekad potrafi obudzić w gronie wielbicieli piłkarskich a także dziennikarzy gigantyczne emocje w naszym kraju. Pojawiały się w takiej chwili często, które nie wszystkim się podobały. Identycznie było w tej sytuacji. Szkoleniowiec Sousa Paulo ogłosił listę zawodników i bez cienia wątpliwości bardzo dużym zdumieniem był brak na powołanych liście Turbogrosika, który przez bardzo długo stanowił ofensywną siłę naszej drużyny narodowej. Piłkarz West Bromwich od paru miesięcy nie gra w piłkę nożną równomiernie i jest to głównym powodem tego, że szkoleniowiec Sousa Paulo nie chciał powołać go do grupy zawodników drużyny narodowej na Starego Kontynentu mistrzostwa. posiadamy niezwykle kadrę narodową Szczerze mówiąc, która rywalizować może o satysfakcjonujący wynik na Euro 2020. Pozostaje nam w takim przypadku wyczekiwać na debiutancki pojedynek mistrzostw Starego Kontynentu, gdzie polska reprezentacja będzie się mierzyć z drużyną Słowacją.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy