Śpiewana przez Brzozowskiego piosenka zbyt średnia na miejsce w finale turnieju Eurowizji! Smutne zakończenie przygody Brzozowskiego na Eurowizji.

Śpiewana przez Brzozowskiego piosenka zbyt średnia na miejsce w finale turnieju Eurowizji! Smutne zakończenie przygody Brzozowskiego na Eurowizji.

Warto być tego świadomym, iż nasza ojczyzna zwykle nie zachwycała widzów w trakcie konkursu Eurowizji. Na ogół naszym największym rezultatem jest zakwalifikowanie się do finału konkursu, w którym wywalczaliśmy końcowe pozycje. Eurowizja została odwołana w ubiegłym roku, ponieważ pojawiła się epidemia koronawirusa, która załamała nie wyłącznie Stary Kontynent, lecz także całą planetę. Ambasadorem naszego kraju w trakcie konkursu Eurowizji został Rafał Brzozowski, który miał chęć zemocjonować smakoszy muzyki piosenką pod tytułem "The Ride". Z wskazania przedstawiciela naszej ojczyzny mnóstwo publicystów nie było uradowanych, jednakże finalnie do zmiany nie doszło. Przykro iż byliśmy zmuszeni kolejny raz z kolei rozstać się z konkursem Eurowizji wcześniej, niż byśmy tego pragnęli. Na Eurowizji był reprezentantem naszego kraju Brzozowski Rafał, który na Eurowizji nie skłonił ku sobie fanów muzyki w Europie i też dlatego odpadł na etapie półfinału sześćdziesiątego piątego turnieju Eurowizji.

Telewidzowie z naszego kraju bez wątpienia są już niezwykle zmęczeni tego typu wynikiem. "The Ride" a więc piosnka wykonywana ze strony Brzozowskiego Rafała była po prostu kiepska i powinniśmy wiedzieć o tym. W tej przyśpiewce nie było niczego atrakcyjnego, co mogłoby wprawić w zachwycenie europejskich widzów. To jest kolejna odsłona konkursu piosenki europejskiej, w trakcie którego przedstawiciel Polski nie ma możliwości awansować do finałowej fazy. Z pełnym przekonaniem możemy zauważyć to, iż od wielu lat wybieranie reprezentantów naszego kraju na turniej europejskiej piosenki nie wychodzi nam najlepiej. Bardzo dobrze w takim wypadku mieć nadzieję na to, iż w następnych latach nasze Państwo da radę dostać się do pojedynku finałowego o triumf w konkursie europejskiej piosenki. Naprawdę ważne w przypadku takiej sytuacji jest to, by wybrać dobrego przedstawiciela, który będzie umiał zemocjonować europejskich widzów. W przeciwnym razie po raz kolejny nie będziemy mieć możliwości do batalii finałowej w trakcie konkursu piosenki europejskiej.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy