Rozmowa z Meghan Markle oraz księciem Harrym

Rozmowa z Meghan Markle oraz księciem Harrym

W ostatnich dniach, a dokładniej 7 marca o 20:00 dokonał się wywiad słynnej prezenterki telewizyjnej Oprah z księciem Harrym oraz jego żoną Meghan Markle. O wywiadzie tym stało się nieprawdopodobnie głośno i w dalszym ciągu jest to jeden z wiodących tematów pośród rozmaitych mediów. Po wypisaniu się pary z królewskiej rodziny a także wyprowadzce do USA był to pierwszy połączony wywiad Meghan i księcia Harry'ego. W trakcie rozmowy z Oprah Winfrey para wgłębiła nas w szczegóły swych decyzji i przedstawiła swoją wersję wydarzeń z uczestnictwa na dworze królewskim. Na rozmowie ujawniły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Co więcej, według opublikowanego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym sporze w królewskiej rodzinie są bardziej po stronie Elżbiety II jak i pozostałych członków rodziny aniżeli Meghan i Harry'ego. Jednak nie można ukryć, że poparcie jest bardzo zróżnicowane, w zależności od upodobań politycznych oraz wieku. Brytyjskie tabloidy podkreślają, że jeżeli Meghan i Harry zapragnęliby w niedalekiej przyszłości wrócić na łono rodziny, to właśnie tym wywiadem przekreślili definitywnie swoją szansę. Z wyjątkiem wspomnianych wcześniej kwestii para królewska poruszyła również sprawę tego, iż książe nie wypatrzył wcześniej, że jest on uwięziony, jak sam określił, oraz temat samobójczych myśli Meghan.

Prowadzący kanał w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, zajmujący się przetwarzaniem informacji Archie Manners i Josh Pieters, poprosili czwórkę profesjonalistów omawiających w publikatorach kwestie rodziny królewskiej na analizę wywiadu 2 dni przed publikacją. Eksperci, w tym dawniejszy sekretarz prasowy królowej brytyjskiej, omówili cały wywiad, zarzucając tym samym Oprah brak obiektywizmu a z kolei Meghan używanie ostrego i bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah z księciem Harrym oraz księżną Meghan został pokazany w wieczorem w TVN24. Wówczas wywiad ten podglądało średnio około 1mln odbiorców. Stacja telewizyjna stała się wtedy drugim z kolejności liderem na rynku, mając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednakowoż mówi się, iż wywiad ten jedynie udowodnił legendę dotyczącą Oprah jako redaktorki, która może wykrzesać z rozmówcy wszystko, uwzględniając drobiazgi. Biorąc pod uwagę szokujące rewelacje pary książęcej tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednakże Oprah przyczyniała się do tego już wiele razy. Bez żadnych wątpliwości można stwierdzić, że temat ten będzie w ciągu najbliższych tygodni z pewnością nieustannie komentowany.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy