Ogromne doznania w ostatnim kwadransie meczu z narodową drużyną Anglii! Damian Szymański ustrzelił gola i został bohaterem kadry polskiej!

Ogromne doznania w ostatnim kwadransie meczu z narodową drużyną Anglii! Damian Szymański ustrzelił gola i został bohaterem kadry polskiej!

Polska drużyna narodowa rozgrywająca mecze na byłym stadionie dziesięciolecia jest bardzo trudna do zatrzymania i znany jest ten fakt od dłuższego czasu. Naprawdę rzadko kiedy przegrywamy na tym boisku i rozsądnie zrozumieć, iż ogromna w tym zasługa futbolowych fanów z naszego kraju. W przypadku, gdy Stadion Narodowy wypełnia się do ostatniego krzesła nasi reprezentanci dostają nadwyżkowego zastrzyku energii. Gracze trenera Sousy w rozgrywkach kwalifikacyjnych do mistrzostw świata w Katarze pokazują się do tej chwili całkiem nieźle, jednak ich dyspozycja jest oddalona od ideału. Naszych graczy w wieczór środowy czekał naprawdę trudny test, jakim bez najmniejszych wątpliwości był pojedynek z angielską drużyną. Każdy piłkarski sympatyk z naszego kraju jest świadomy faktu, jak trudnym oponentem w historii meczów polskiej narodowej kadry są piłkarze Anglii. Nie mogliśmy sobie pozwolić na zawahanie w tym przypadku, gdyż niezwykle ważne było ugranie jak największej ilości oczek.

Polska narodowa drużyna przed tym starciem była odgórnie skazana na przegraną. Bez najmniejszych wątpliwości warto brać pod uwagę fakt, że polscy reprezentanci z reguły mocno są w stanie się zmotywować na mecze z dużo mocniejszymi. Podczas tej batalii było tak samo i warto mieć na uwadze to, przez chwilę można było nawet myśleć, iż polska reprezentacja piłkarska rywalizować może o triumf z kadrą narodową Anglii. Było to strasznie ciężkie starcie dla Polski i na pewno należy ich pochwalić za rywalizację do końca spotkania. Mogło się wydawać, iż to być może koniec marzeń o korzystnym rezultacie, w momencie, gdy bramkę w 80 minucie zdobył Kane Harry. Kadra Polski do ostatnich minut tego meczu poszukiwała możliwości do zdobycia bramki i nie planowała się poddać. W doliczonym czasie gry, który doliczył sędzia gola na wagę rezultatu remisowego ustrzelił zawodnik AEK-u z Aten Szymański. Bez cienia wątpliwości to była świetna chwila dla tego młodego gracza. Drużyna Polski na szczęście zdołała wywalczyć rezultat remisowy na stadionie w Warszawie podczas batalii z kadrą Anglii i dzięki temu w dalszym ciągu ma ogromne szanse na kwalifikację do katarskiego mundialu.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy