Bardzo słabe spotkanie piłkarskiej reprezentacji Polski na otwarcie eliminacyjnych zmagań do Euro 2024 - porażka z Czechami!

Bardzo słabe spotkanie piłkarskiej reprezentacji Polski na otwarcie eliminacyjnych zmagań do Euro 2024 - porażka z Czechami!

Reprezentacja narodowa Czech zwycięża narodową reprezentację Polski w pierwszym pojedynku eliminacyjnych zmagań do Euro 2024!

Poprzedni mundial w wykonaniu polskiej drużyny nie był zbytnio udany. Oczywiście polscy piłkarze dali radę awansować do fazy pucharowej, jednakże nie wszystkim podobał się styl, w jakim to zrobili. Wielbiciele futbolu z naszego kraju zgodnie uważali, że zmiana na stanowisku trenera jest konieczna. I właśnie dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza zdecydował się na przerwanie kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Kolejnym trenerem polskiej reprezentacji piłkarskiej został Fernando Santos, którego pierwszym istotnym oponentem była reprezentacja Czech. Było to pierwsze starcie w zmaganiach eliminacyjnych do Euro 2024 i niezwykle istotne było to, żeby wygrać.

Nastroje w kadrze Polski Przed pierwszym gwizdkiem arbitra były fantastyczne, jednakże weryfikacja nadeszła bardzo szybko. Zespół Czech bowiem dała radę strzelić dwie bramki już po 3 minutach spotkania. Zarówno dla kibiców zasiadających na trybunach w Pradze, jak i zawodników to był ogromny szok. Piłkarze kadry narodowej Czech prezentowali się dużo lepiej od naszych graczy od początku spotkania i nie wiele wskazywało na to, iż w drugiej części to się zmieni. W drugiej połowie tego spotkania polska reprezentacja grała trochę lepiej, jednakże to czescy gracze strzelili gola numer 3. Strzelcem bramki numer trzy w 64. minucie był Jan Kuchta. Zawodnicy polskiej piłkarskiej reprezentacji dali radę zdobyć jedynie jednego gola na trzy minuty przed zakończeniem pojedynku. Warto zaznaczyć, że ten mecz w wykonaniu polskiej piłkarskiej reprezentacji był tragiczny. Trener z Portugalii Santos bez wątpienia nie w ten sposób debiut w naszej kadrze. Kadra Polski w drugim meczu eliminacyjnych zmagań zmierzy się z albańską kadrą. Polska kadra narodowa bez wątpienia musi zwyciężyć w tym spotkaniu.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy